Negalite atvykti į vieną iš salonų? Jūs galite atsiųsti įrenginį taisymui mums, pasinaudoję kurjerio iškvietimo paslauga arba paštomatu.

Jei pageidaujate, kad kurjeris atvyktų Jums patogiu adresu, tereikia užpildyti žemiau esančią anketą ir pasirinkti kurjerio iškvietimas. Mes iškviesime kurjerį jūsų nurodytą dieną. Paėmimas ir pristatymas atgal kurjeriu – 8€. Ši suma pridedama prie remonto kainos.

Jei jums patogiau išsiųsti įrenginį paštomatu, pasirinkite pristatymas paštomatu. Išsiuntimas mums ir grąžinimas Jums paštomatu yra NEMOKAMAS.

Gavę užpildytą anketą, susisieksime dėl terminų ir taisymo kainos ir detalesnės siuntimo informacijos.

Kilus papildomiems klausimams, maloniai prašome kreiptis telefonu 862199944 arba 866366206.

PATARIMAI

Saugiai supakuokite įrenginį

Supakuokite savo įrenginį taip, kad kurjeris jį galėtų saugiai pristatyti mums. Geriausiai tinka gamintojo pakuotė arba įvyniokite į ką nors minkšto – burbulinę plėvelę ar kitą minkštą, purę medžiagą ir įdėkite į kartoninę ar kitokią, kietą dėžutę. Gerai užklijuokite dėžutę. Ant jos užklijuokite iš mūsų gautą pakuotės etiketę. Siunta paruošta!

Išsiųskite paštomatu – tai NEMOKAMA

Paruoštą siuntą galite išsiųsti Jums patogiu patogiu paštomatu.

Paštomatų sąrašas

Perduokite kurjeriui

Atvykus kurjeriui, perduokite paruoštą siuntinį ir pateikite dvi atspausdintas manifesto, kurį gausite el.paštu, kopijas. Vieną manifestą kurjeris pasirašys ir grąžins Jums.

 

Klaida: Kontaktų forma nerasta.