Jūsų telefonas yra purvinesnis už unitazo dangtį NET 10 kartų!

mobiliuju telefonu remontas
Mobiliųjų telefonų remontas Mažeikiuose
2018 30 kovo
Fiktyvios programėlės
Fiktyvios apsaugos programėles: pasitikrinkite ir jei turite tokią, kuo skubiau ištrinkite!
2018 19 balandžio
mobiliuju telefonu remontas
Mobiliųjų telefonų remontas Mažeikiuose
2018 30 kovo
Fiktyvios programėlės
Fiktyvios apsaugos programėles: pasitikrinkite ir jei turite tokią, kuo skubiau ištrinkite!
2018 19 balandžio

Daugelis žmonių net sekundei neatsitraukia nuo savo išmaniojo telefono: skaito naujienas prie pusryčių stalo, žaidžia kol laukia eilėje pas savo šeimos gydytoją ir tikrina socialinius tinklus prieš miegą. Tyrimai įrodė, kad mobilieji telefonai yra kur kas labiau užteršti nei žmonės mano ir kuo daugiau naudojame tuo daugiau bakterijų apgyvendiname ant išmaniojo įrenginio.
Tiesą sakant, didžiausia nešvarumų kaupimosi „kaltininkė“ yra Jūsų ranka. Statistiškai žmogus patikrina telefoną nuo 47 kartų iki 180 kartų per dieną! Tai leidžia begalei mikroorganizmų patekti ant įrenginio nuo Jūsų pirštų. Kadangi žmonės mobiliuosius telefonus naudoja net tokiose situacijose, kur įprastai būtina prieš tai nusiplauti rankas bei laikytis kitų higienos normų, veiksmas reikalaujantis sterilumo praranda savo prasmę.
Tyrime, kuris buvo atliktas Arizonos universitete, buvo siekiama nustatyti kiek vidutiniškai bakterijų galima rasti ant vidurinės mokyklos mokinio telefono. Rezultatai nustebino – rasta 17 000 skirtingos kilmės bakterijų, kas yra 10 kartų daugiau nei ant tualeto dangčio! Įdomu kiek bakterijų galėtų būti ant Jūsų telefono? Trumpą testą galite atlikti ČIA.
Nors skaičiai įspūdinti, ne visi mikroorganizmai yra kenksmingi mūsų organizmui. Žmogaus oda natūraliai yra padengta mikrobais ir riebalais, kurie saugo nuo neigiamą poveikį darančių bakterijų. Liečiant telefoną vyksta „mainai“ ir tik esant ypač užkrėstam telefonui yra galimybė susirgti.
Dėl to rekomenduojama vengti kontakto su sergančiais žmonėmis ar gyvūnais. Taip pat blogiausia vieta naudotis telefonu tituluojamas – tualetas. Nuleidžiant tualeto vandenį didelis kiekis mikroorganizmų pasklinda visoje patalpoje, tame tarpe ir E. Coli bakterijos, kurios yra pavojingos žmogaus organizmui. Tačiau palikti telefoną už šios patalpų durų neužtenka. Būtina plauti rankas po naudojimosi tualetu, nes to nepadarius visa tai tiesiog praranda prasmę.
Kaip prevencinė priemonė rekomenduojama bent kas savaitę dezinfekuoti savo telefoną. Tam puikiai tinka 60% vandens ir 40% alkoholio mišinys. Juo sudrėkinus servetėlę nuvalyti įrenginio ekraną ir visą korpusą ( servetėlė negali būti šlapia, nes kyla pavojus pažeisti įrenginį). Taip pat tam puikiai tinka kitos dezinfekavimo priemonės skirtos valyti LCD ekranams, elektronikai.
Nors bakterijų kiekis ant mūsų mobiliųjų įrenginių tiesiog stebina, ne visi mikroorganizmai yra kenksmingi ir visgi geriausia prevencinė priemonė yra reguliarus rankų plovimas.

Skambinti
Atvykti