Kaip rasti svarbius savo daiktus?

Samsung S10e
Naujausi gandai patvirtinti : pasirodys pigesnis ir mažesnis Samsung Galaxy S10 brolis – S10e
2019 8 vasario
Samsung S10e
Naujausi gandai patvirtinti : pasirodys pigesnis ir mažesnis Samsung Galaxy S10 brolis – S10e
2019 8 vasario

Vidutiniškai žmogus 10 minučių per dieną ieško daiktų tokių kaip : telefonas, raktai ar kitos smulkmenos. Tai sudaro net 2,5 dienos per metus! Didžiosios technologijų kompanijos stengiasi sukurti išmaniuosius prietaisus, kurie išspręstų arba bent palengvintų prarastų daiktų paieškas. Susipažinkime svarbius savo daiktus galite ieškoti su Apple AirTag ir Samsung Smart Tag.

Apple AirTag

Vienas iš jų Apple kompanijos sukurtas monetos dydžio Apple AirTag ,kurį galima prisegti prie raktų, įdėti į piniginę ar prikabinti prie kuprinės. Find My programėlėje galima matyti ne tik savo ir šeimos narių Apple įrenginių, bet ir nuolat dingstančių daiktų vietą. Netoliese esančius daiktus galima atsekti pagal AirTag skleidžiamą garsą, o kad būtų dar paprasčiau – Precision Finding technologija nurodys krypį link jų. Kaip tai veikia? AirTag išsiunčia saugų Bluetooth signalą, kurį gali aptikti šalia esantys Find My tinklo įrenginiai. Šie įrenginiai nusiunčia AirTag vietą į iCloud ir atidarę programą Find My galima rasti savo AirTag žemėlapyje. Visas procesas yra anonimiškas ir užšifruotas, siekiant užtikrinti privatumą. Jis yra efektyvus, todėl nereikia nerimauti dėl baterijos veikimo trukmės ar sunaudojamų duomenų.

Apple Find my
Apple Find My

Samsung Smart Tag

Milžinė Samsung tai pat neatsilieka ir vartotojams siūlo daiktų ieškiklį Smart Tag. Daiktų ieškiklis Samsung Galaxy Smart Tag ir jo skleidžiamas garsas bei šviesa padės atrasti pasimetusius daiktus, o SmartThing programėlė nurodys tikslų paieškos kelią. Smart tag turi dvi versijas: paprastas Smart Tag ir Smart Tag +. Paprastoji versija kelią link daikto parodys SmartThing programėlėje ir žalia žybsinčia šviesa, kuri vis ryškės, kai būsite arčiau savo ieškomo daikto. Jei pamestas daiktas yra netoliese, bet jo nepavyksta rasti, galima pasinaudoti ir garso signalu. Tuo tarpu Smart Tag + siūlo galimybę daiktų ieškoti naudojantis AR Finding funkcija. SmartThings programėlėje, galima matyti virtualų savo aplinkos vaizdą, kur yra ieškomas daiktas.

Samsung Smart Tag
Samsung Smart Tag

Tiek Apple, tiek Samsung, siūlomi ieškikliai pasižymi identiškomis funkcijomis. Pasirinkimą lemti šiuo atveju turėtų naudojamų įrenginių gamintojas, kadangi kiekvienas iš jų kuria savo gaminių ekosistemą ir aplinką, kurioje įrenginiai veikia optimaliausiai.

Kilus klausimams drąsiai kreipkitės į MobiLab.

Skambinti
Atvykti