Naujausi gandai patvirtinti : pasirodys pigesnis ir mažesnis Samsung Galaxy S10 brolis – S10e

Naujieji iPhone
Naujausių iPhone XS/XS Max problemos ir sprendimo būdai
2018 22 spalio
Apple airtag
Kaip rasti svarbius savo daiktus?
2022 6 balandžio
Naujieji iPhone
Naujausių iPhone XS/XS Max problemos ir sprendimo būdai
2018 22 spalio
Apple airtag
Kaip rasti svarbius savo daiktus?
2022 6 balandžio

Sklandė gandai, jog Samsung žada pridėti dar vieną Galaxy S versiją prie jau netrukus išleidžiamų standartinio dydžio S10 ir didesniojo S10 Plus. Naujausiomis žiniomis gandai patvirtinti tiek dėl naujojo brolio S10e dizaino, tiek dėl pavadinimo.

Susipažinkime su naujuoju mažesniu ir pigesniu S10 broliu – Samsung Galaxy S10e

Dizainas buvo nutekintas per keletą Winfuture spaudos nuotraukų jau gerokai anksčiau, tačiau pavadinimas liko kaip nežinoma dėlionės dalis. Buvo spėliojama, kad šis įrenginys bus pavadintas S10 Lite kaip ir Kinijos milžinės Huawei pigesnės versijos. Paskutiniosios nutekintos nuotraukos išdavė, jog Samsung neseks Huawei pavyzdžiu ir pasirinks savo pavadinimo dalelytę.

Samsung S10e

Samsung S10e

Tikimasi, kad S10e, bus kur kas mažesnis nei jo giminaičiai: su 5.8 colių ekranu, kai tuo tarpu S10 pasipuoš 6.1 colių, o S10 Plus net 6.4 colių įstrižainės ekranais. Kaip ir S10, S10e versija turės viengubą skylės „hole” tipo priekinę kamerą, taip pat turės dvigubą galinę kamerą, kai tuo tarpu didieji broliai puošis triguba kamera. Tikimasi, kad S10e bus truputį didesnis nei pirmtakai S8, S9 ir išlaikys S10 standartą.

Šie apkarpymai nuo pagrindinio flagmano tampa pliusu kainos atžvilgiu, tačiau teks palaukti kol sužinosime kiek pigesnis bus S10e už S10 ir S10 Plus. Šis sprendimas gali padėti Samsung kompensuoti augančias pagrindinių flagmanų kainas. Piniginei draugiška alternatyva labai panaši šiuo aspektu į šiuometinį Apple sprendimą – XR

Ilgai laukti neteks kol sužinosime, koks visgi buvo priimtas Samsung kompanijos sprendimas: „Unpacked” renginys jau vasario 20 dieną.

Aplankykite mus Facebook!

Skambinti
Atvykti