Naujausių iPhone XS/XS Max problemos ir sprendimo būdai

Apple VS Samsung
Samsung pasišaipymai apie Apple atsisuko prieš juos pačius
2018 3 rugpjūčio
Samsung S10e
Naujausi gandai patvirtinti : pasirodys pigesnis ir mažesnis Samsung Galaxy S10 brolis – S10e
2019 8 vasario
Apple VS Samsung
Samsung pasišaipymai apie Apple atsisuko prieš juos pačius
2018 3 rugpjūčio
Samsung S10e
Naujausi gandai patvirtinti : pasirodys pigesnis ir mažesnis Samsung Galaxy S10 brolis – S10e
2019 8 vasario

Kasmet, kai išleidžiami naujieji Apple iPhone flagmanai, susiduriama su smulkiomis naudojimosi problemomis. Praėjus kelioms savaitėms po iPhone XR, XS ir XS Max prekybos pradžios, vartotojai skundžiasi įrenginio krovimo , Wi-Fi ir garsiakalbių sutrikimais.

iPhone XS ir XR

iPhone XS ir XR

Problema 1. Wi-Fi ir LTE interneto prijungimo sutrikimai

Apple patobulino iPhone XS/XS Max LTE spartą su 4×4 MINO, bet pagal kai kurių vartotojų atsiliepimus , Wi-Fi ir LTE greitis yra mažesnis lyginant su iPhone X.

Kaip tai išspęsti

Ši problema pasireiškia ne visuose XS/XS Max įrenginiuose, o jei visgi teko susidurti su šią problema, ją galima išspęsti panaudojant iTunes. Atkurkite ( atlikite veiksmą Restore) su programa iTune ( nedarykite atsarginės duomenų kopijos). To paprastai užtenka išspręsti šiai problemai.

Problema 2. Nepavyksta įkrauti įrenginio baterijos

Kai tik telefono baterija baigia išsikrauti griebiamės Lighting pakrovėjo. Deja, kai kurie naujųjų iPhone naudotojai susidūrė su problema, jog įrenginys nesikrauna jei ekranas nėra aktyvus. Šis sutrikimas pasireiškė taipogi ne visuose įrenginiuose ir pirmas savaitės niekas negalėjo paaiškinti kodėl tai vyksta.

Kaip tai išspręsti

Apple patvirtino, kad ši problema bus išspręsta su iOS atnaujinimu 12.1. Belaukiant atnaujinimo galima išmėginti keletą būtų, kurie padėjo kelėtai naudotojų:

1. Išmėginti kitą krovimo kabelį, įkroviklį. Pamėginti krauti su belaidžio krovimo stotele.

2. Perkrauti įrenginį.

3. Trečiasis ir „daugiausiai“ vilčių teikiantis – krauti telefoną atrakintu ekranu ir laukti atnaujinimo.

Problema 3. Asmenukių problema

Apple pridėjo naują funkciją iPhone XS/XS Max priekinėms kameroms. Dabar galima užfiksuoti asmenukę su „išlyginimo“ (smoothing) efektu. Tačiau asmenukės gaunasi per daug „išlygintos“ ir labiau primena „grožio“ efektą, kurį galima sutikti daugelyje Android sistemos įrenginių.

iPhone priekinės kameros skirtumai

iPhone priekinės kameros skirtumai

Kaip tai išspręsti

Jei „pagražinimai“ asmenukėse nepatinka , galima išjungti HDR. Jog tai padaryti reiktų atlikti tokią seką: Settings>>Camera>>paspausti Smart HDR.

Problema 4. iPhone XS dėklų pritaikymas

iPhone XS laikomas iPhone X įpėdiniu dėl šios priežasties nėra jokių išvaizdos pokyčių, bet praktika parodė, jog minimalių skirtumų išvaizdoje visgi yra. iPhone X dėklai netinka XS modeliui nes galinė kamera yra platesnė ir ilgesnė nei pirmtako.

Kaip tai išspręsti

Vienintelis būdas nesusidurti su šia problema – pirkti dėklus, kuria skirti būtent iPhone XS, o ne iPhone X.

Problema 5. Lėtas krovimasis

Palyginus pastaruosius keletą metų, iPhone baterijų talpa tik didėja ir didėja. Tuo tarpu įkroviklis nesikeičia ir naujieji iPhone XS/XS Max taip pat turi standartinį 5W įkroviklį dėl ko įkrovimo laikas gali net pailgėti.

Kaip tai išspręsti

iPhone XS/XS Max palaiko greitąjį krovimą. Norint įrenginio bateriją įkrauti greičiau galima naudoti Mac arba iPad įkroviklius.

Problema 6. Ausies garsiakalbis sustoja veikti

Kad išgauti 3D stereo garso efektą, iPhone XS veikia vienu metu ir ausies garsiakalbis ir pagrindinis garsiakalbis. Pastebėta, jog ausies garsiakalbis sustoja veikti po muzikos klausymo.

Kaip tai išspręsti

Gera žinia tai, kad tai nesukelia problemos skambučio metu. Rekomenduojama tiesiog perkrauti įrenginį, tačiau tai gali pasikartoti.

Aplankykite mus Facebook!

Skambinti
Atvykti